چرا انتخاب یک میزبان مناسب مهم است؟

آپتایم 99.9 درصد: میانگین آپتایم سرورهای ایفاکو، نزدیک به 100% است. این بدان معناست که وب سایت شما همیشه در دسترس و آنلاین خواهد بود. خرید سرور ها از دیتاسنتر های معتبر، سخت افزار بسیار قدرتمند، مدیریت حرفه ای سرور ها و مانیتورینگ 24 ساعته سرور ها از جمله عواملی هستند که منجر به ارایه سروری هایی با حداقل قطعی و کیفیت بالا در ایفاکو شده است

سرویس های میزبانی هاست با کنترل پنل قدرتمند سی پنل داخل ایران

کیفیت پایدار، آپتایم عالی، پشتیبانی دائمی، قیمت های مناسب

هاست سی پنل داخل ایران

مزایای سرویسهای هاست سی پنل داخل ایران ایفاکو : میزبانی وب (هاستینگ ) ایران که کلیه سایت های ارگان ها ، سازمان ها ، ادارات و بخش های وابسطه به دولت ، شرکت های خصوصی و سایت های مهم را در ایران شامل میشود و دارای سرعت دستیابی بیشتری نسبت به هاستینگ های خارج از کشور و دستیابی از طریق اینترنت ملی و اینترنت معمولی را نیز داراست، یکی از پرطرفدارترین سرویس های ما می باشد. سرعت بالاتر سایتها هنگام مشاهده از داخل ایران: به دلیل وجود مسافت کمتر بین سرورهای داخل و کاربرانی که از داخل ایران سایتها را مرور می کنند سرعت نمایش سایتها برای این دسته کاربران به مراتب بالاتر است عدم امکان تحریم : به دلیل میزبانی سایتها در خاک ایران امکان قطع شدن سرویس به دلیل تحریم وجود ندارد دسترسی به سایتها در صورت بروز اختلال شبکه اینترنت ایران برای کاربران داخل ایران : در صورت بروز اختلال در اینترنت ایران معمولا موجب کندی یا عدم دسترسی به سایتهایی که روی سرورهای خارجی میزبانی می شوند برای کاربران داخل ایران، سایت هایی که روی سرورهای داخل ایران میزبانی می شوند بدون مشکل در دسترس این دسته کاربران خواهد بود.

  پلن 1 پلن 2 پلن 3 پلن 4 پلن 5 پلن 6 پلن 7 پلن 8
میزان فضا 100 مگابایت 250 مگابایت 500 مگابایت 1000 مگابایت 2000 مگابایت 3000 مگابایت 5000 مگابایت 10000 مگابایت
پهنای باند 5 گیگابایت 10 گیگابایت 15 گیگابایت 20 گیگابایت 40 گیگابایت 50 گیگابایت 70 گیگابایت 100 گیگابایت
تعداد پارک دامین نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد ایمیل اکانت نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
انتخاب ورژن PHP
MySQL, MySQLi نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
CloudLinux
وب سرور LiteSpeed
Isolated Resources
تهیه نسخه پشتیبانی هفتگی هفتگی هفتگی هفتگی هفتگی هفتگی هفتگی هفتگی
تحویل سریع
کنترل پنل Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel
محل سرورها ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران
قیمت سالانه 35هزار تومان 65هزار تومان 95هزار تومان 175هزار تومان 295هزار تومان 385هزار تومان 415هزار تومان 785هزار تومان
سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

سوالات متداول در مورد میزبانی وب

میزبانی وب ( Web Hosting ) چیست؟
به زبان ساده Web Hosting به سرویس دهنده ای گفته می شود که میزبانی سایت ها و صفحات وب را به عهده دارد. بجای کلمه Web Hosting از کلمات “Host” ، “Hosting” و در میان فارسی زبانان از کلماتی همچون “میزبانی وب”، “هاستینگ” و یا “هاست” نیز استفاده می شود.
برای انتخاب نوع سرویس Web Hosting برای Domain خود چه معیارهایی را باید در نظر بگیرم ؟
میزان فضا را متناسب با حجم سایت ( فایلها ، بانک اطلاعاتی و … ) انتخاب نمائید، در صورتی که سایت شما بازدید کننده های زیادی دارد یا در آینده ترافیک بالایی خواهد داشت به پهنای باند ( Bandwidth ) اختصاص یافته توجه نمائید، به Resource های اختصاص یافته به Hosting Plan مورد نظرتان برحسب نوع طراحی و برنامه نویسی سایت خود توجه نمائید و زبان های برنامه نویسی که در سایت خود استفاده نموده اید در Hosting Plan مورد نظرتان پشتیبانی شود، سازگاری سایت با سیستم عامل سرویس Hosting مورد نظرتان و ….
سرویس هاست مورد نظرم را تا چه مدتي مي توانم تهيه کنم ؟
مدت زمان آن را مي توانيد از 1 تا 5 سال تعيين نمائيد ، ضمن اينکه مي توانيد بعد از تهيه نيز براي تمديد اقدام نمائيد .

ورود به بخش کاربری